Природна гладкість для вашого волосся

  • 12.08.2016
  • |
  • Елена
  • Природна гладкість для вашого волосся

Косметика Matrix

Шовк здавна вважається розкішним інгредієнтом, м'який і гладкий на дотик з приємним запахом. У зв'язку з цим має сенс використовувати шовк в догляд за волоссям, щоб повернути волоссю здоров'я і шовковистість. Багато брендів зараз розробляють свої продукти з використанням амінокислоти шовку, які допомагають підтримувати природну структуру волокна волосся, залишаючи їх гладкими і еластичними.

 

Які переваги шовку в догляді за волоссям?

 

Сам шовк має дуже щільну молекулярну структуру, і саме ця структура допомагає утримувати необхідну вологу і запобігати втраті води, таку необхідну для зволоження волосся. Це допомагає волоссю бути зволоженими, м'якими і шовковистим. А так як ми щодня піддаємо волосся мийці, сушки і розчісування, вони потребують дуже серйозного захисту.

 

Купити Matrix

Що варто обов'язково застосовувати для захисту волосся?

 

Чудовий шампунь для відновлення волосся Matrix Biolage Keratindose. Він допомагає згладити кутикулу волокна волосся так, що ваше волосся здаються більш витонченими і більш керованими. Шампунь Matrix Biolage keratindose допоможе відновити ваші пошкоджені волокна волосся, щоб Ваше волосся було чудовим, блискучим і здоровим.  

 

Кондиціонер Matrix Biolage Keratindose містить ту ж саму технологію відновлення, повертає волоссю загублений блиск і гладкість. Кондиціонер є найкращим стимулом для вашого волосся. Не обтяжує волосся, запечатує вологу у волоссі, залишає їх глянцевими і сяючими. Завдяки системі кондиціонування він відновлює втрачені поживні речовини, додає зволоження, блиск і життєву силу.

 

Використовувати Pro - кератин спрей, щоб закріпити результат і продовжити дію основного догляду. Допомагає зберегти волосся здоровими, супер гладкими навіть після гарячої укладання. Полегшує розчісування, робить їх більш податливими і еластичними. Зменшує ламкість і перетин.


Comments
Write Comment
Give Rating