Проблема сухого волосся: причини, лікування

  • 25.01.2019
  • |
  • Елена
  • Проблема сухого волосся: причини, лікування

Проблема сухості пасом відома млн. представницям прекрасної статі-крихкість, немає обсягу, жирність, присутність лупи і т.д. неприємності, стрес, невірний раціон, дефіцит сну роблять великий вплив на локони. Поправити обстановку, привнести пасмам еластичність і красиве сяйво можна і в домашніх умовах.

Причини сухості і ламкості волосся

Спочатку необхідно дізнатися, внаслідок чого волосяний покрив почав стає блідим, висохлим, втратили правильне сяйво і силу. Локони псуватися не тільки від неправильного догляду, вітру, сонця, але також через внутрішні проблеми: неправильний раціон, хвороби, брак вітамінів.

Все, що відбувається в нашому організмі, відображається не тільки на здоров'ї, але і на зовнішньому вигляді. Також все залежить ще й від правильного догляду за пасмами. Адже після використання різних термо-приладів, які завдають непоправної шкоди локонам, необхідно правильно підібрати шампунь, кондиціонер, або маску.

Коли доводиться вибирати догляд для коротких пасом, краще віддати перевагу шампуням і кондиціонерам з натуральним складом, щоб не обтяжувати локони і при цьому зберегти їм здоровий вигляд.

Ми підібрали відмінні засоби по догляду за сухим волоссям.

Професійний шампунь для сухого волосся

На сьогоднішній день, представлений величезний вибір шампунів для зволоження пошкоджених і сухого волосся. Такі шампуні досить швидко відновлять текстуру зіпсованих пасом, додасть їм шовковистість, зволожать їх, запаяють січені кінчики і посилять сяйво. Заважають ламкості, сухості, збільшують мікроциркуляцію шкіри голови. Надають гнучкість і еластичність волоссю.

Також створює волосяний покрив м'яким і шовковистим, бездоганно розплутує локони, оберігає від негативного впливу навколишнього середовища, зберігає гідроліпідну рівновагу, створює пасма блискучими і гладенькими.


Comments
Write Comment
Give Rating