Оздоровчий план для вашого волосся з Joico!

  • 07.10.2023
  • |
  • Інна
  • Оздоровчий план для вашого волосся з Joico!

Вдячність, відпочинок, зволоження та фізичні вправи є чотирма ознаками оздоровчого режиму. Вірте чи ні, ці чотири характеристики також можна застосувати до вашого волосся! Якщо ви добре доглядаєте за своїм волоссям як зовні, так і зсередини, ви будете винагороджені сильним, блискучим і доглянутим волоссям!

Як застосувати ці характеристики до свого волосся?

Крок 1. Відпочиньте.

Нещодавно ваше волосся контактувало з сонцем, морем, пляжем або іншими тепловими інструментами, такими як праска для волосся чи фен ? Це викликає ламкість і сухість волосся. Це може навіть потьмяніти колір вашого волосся! Тому дуже важливо дати волоссю відпочити після такого періоду. Якщо вам знову доведеться зіткнутися з цими впливами в майбутньому, переконайтеся, що ви захистили своє волосся від них.


Крок 2: Подяка за ваше волосся

Будьте задоволені природною текстурою свого волосся! Виберіть сухий крем Zero Heat Air Dry. Незалежно від того, чи є у вас кучері, хвилі, кучеряве чи пряме волосся, цей крем дозволить вам вийти з дому з ідеальним волоссям! Крем зменшує пухнастість, прискорює час висихання волосся та надає додатковий блиск!


Крок 3. Зволоження.

Занадто мало вологи у волоссі може спричинити сухість і ламкість волосся, що зрештою може спричинити його ламкість. Тому важливо підтримувати добре зволожене волосся. Використовуйте колекцію Hydra Splash ! Ця колекція складається з 24-годинної системи зволоження, яка була спеціально розроблена, щоб ваше волосся знову виглядало здоровим, свіжим і блискучим.  


Крок 4. Рух

Волосся з об’ємом і пружністю випромінює здоров’я. За допомогою текстуруючого фінішу Body Shake ви надасте інтенсивний об’єм, не залишаючи білого сліду на волоссі. Крім того, спрей не стає жорстким і липким.


Крок 5: Розслабтеся!

Коли ви витрачаєте час на себе, добре також подарувати своєму волоссю момент дзен. Використовуйте реконструктор глибокого проникнення Joico K-Pak . Маска покращує та відновлює структуру волосся та забезпечує догляд, якого час від часу потребує ваше волосся !


Успіхів у правильному догляді за волоссям!


Comments
Write Comment
Give Rating