Патчі під очі

Патч під очі: кому вони необхідні і як вірно їх застосовувати?

Познайомившись один раз з патчами, ви не можете з ними розпроститися. Якщо ви ще не розумієте про їх чари-можливості, тоді ми йдемо до вас. Патчі для очей-просочені потрібними препаратами, які виглядають як пластирі і передбачені для догляду за шкірою навколо очей. Їх відмінність від кремів під очі, патчі дуже скоро зволожують шкуру, розгладжують маленькі зморшки, прибирають синці і темні кола під очима.

Як діють патчі для очей і чому варто патчі під очі купити ?

Патчі наповнені інтенсивними інгредієнтами, які починають діяти під дією тепла. Тому через пару хвилин після такого, як ви їх склеїте на область під очі, вони прогріються і почнуть діяти. Через 15-20 хв. патчі знімають від носа до скронь, а залишки складу ніяк не змивають, даючи їм більше вбратися в шкіру. Для більшого результату патчі дозволено донагреть в долонях.

Види патчів:

Є дуже багато видів патчів, які розрізняються складом і справляються з різними неуввязкамі. Тому обирати їх варто виходячи з труднощі, від якої бажаєте звільнитися. Нижче-найбільш знамениті і відомі види патчів під очі.

1.Гідрогелеві патчі для очей

Їх желеподібна мікротекстура розчиняється на шкірі перед дією тепла. У таких патчах тримається найвища дача гіалуронової кислоти, коя одномоментно зволожує шкіру кругом очей і наповнює, і розгладжує мімічні зморшки. Делему набряклості і мішків під очима даний розряд патчів ніяк не вирішить.

2. Колагенові патчі для очей.

Як верховодило, даний розряд патчів пригадує загальмований диск. Тканинні патчі з колагеном потрапляють в найглибші кола шкіри і розгладжують маленькі зморшки. Патчі з колагеном збільшують еластичність шкіри, а ще позбавляють від кіл перед очима.

3. Патчі з золотом.

Даний розряд патчів охоплює іони золота. Патчі з золотом зволожують, заспокоюють, остуджують і розслаблюють шкіру, спасибі чому вона робиться відпочила, а синці і мішки перед очима пропадають безслідно. Щоб такий розряд патчів» спрацював", його необхідно тримати на шкірі біля 45 хв.

4. Корейські патчі.

Безстрашно виділяємо Корейські патчі в одиничний розряд. Їх Невимовна популярність обумовлена віддачею і порівняно низькою вартістю. У корейців все ж, як і у європейців. Корейські патчі відвідують гідрогелеві та тканинні.

Як застосовувати патчі?

Патчі з одного боку покриті тканиною, а з іншого – клейким гелевим складом, кой необхідно наклеювати на область кругом очей. Однак до цього, необхідно приготувати шкіру і очистити її від макіяжу. Після очищення промокніть шкіру навколо очей і починайте наклеювати патчі, відходячи 2 мм від нижніх вій: зніміть захисну плівку з склеюванням боку і акуратненько склейте патч на відповідну область. Якщо бажаєте звільнитися від чорних кіл, синців або мішків перед очима, наносите їх конкретно під очі, якщо від мімічних зморшок – зрушуйте їх тісніше до області зовнішнього куточка очей.

Ультра Омолоджуючі патчі - Skeyndor Timeless Prodigy The Eye Patch
Norel Magic Touch Under Eye Pads Зволожуючі, заспокійливі пелюстки для очей проти темних кіл 40 шт
Genosys пептидні гелеві патчі для зволоження для області очей Eye Peptide Gel Patch (EGP) 60 шт
Elemis Pro-Collagen Hydra-Gel Eye Masks Ліфтінг-патчі для контуру очей 6 шт/уп
Dr.Yudina Vitalife Revitalizing Patches Патчі для очей Ревіталізація 60 шт
Dr.Yudina Bright Brightening Patches Патчі освітляючи під очі 60 шт
Dr.Yudina Active Restoring patches Патчі під очі Відновлення 60 шт
Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)