Гоммаж для обличчя

Гоммаж для обличчя: що це?

Наша шкіра обличчя безперервно змінюється і на її площині формується пласт відмерлих клітин, що заважає звичайному диханню молодих клітин шкіри, а крім того, ускладнює приплив до них вологості і поживних елементів. Щоб такого не відбувалося зі шкірою необхідно систематично здійснювати пілінг шкіри – чистити її від відмерлих клітин.

З цією метою зараз в косметичній індустрії видає велике число скрабів і іншої косметики, вплив якої орієнтоване на відлущування шкіри. Для дбайливого відлущування шкіри обличчя створено спеціальний засіб-гоммаж.

Гоммаж ніяк не пошкоджує активні клітини, м'яко відлущує ороговілу шкіру. У гоммаж не включені шліфувальні елементи, такі як використовують для скрабах – подрібнені кісточки різних плодів і ягід, або штучні частини.

У базу гоммажа часто використовують різні дезінфікуючі ресурси-витяжка алое, ромашка, зволожуючі природні масла, базисні кислоти, що роблять легше відлущування шкіри.

Він працює таким чином, щоб крім головного його завдання відлущування, він також в структуру шкіри вступали зволожуючі і живлять природні масла, які потурбуються про поліпшення стану вашої шкіри. Гоммаж акуратно чистить шкіру і не викликає подальшого запалення.

Постпілінговий тональний захисний крем Christina Rose de Mer Post Peeling Cover Cream, 20 мл
Пілінг-гоммаж з вітаміном Е Christina Peeling Gommage with vitamin E, 250 мл
Christina Мильний пілінг троянд де Мер Rose De Mer Soap Peel 1 шт
Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)