Гоммаж для обличчя

Гоммаж для обличчя: що це?

Наша шкіра обличчя безперервно змінюється і на її площині формується пласт відмерлих клітин, що заважає звичайному диханню молодих клітин шкіри, а крім того, ускладнює приплив до них вологості і поживних елементів. Щоб такого не відбувалося зі шкірою необхідно систематично здійснювати пілінг шкіри – чистити її від відмерлих клітин.

З цією метою зараз в косметичній індустрії видає велике число скрабів і іншої косметики, вплив якої орієнтоване на відлущування шкіри. Для дбайливого відлущування шкіри обличчя створено спеціальний засіб-гоммаж.

Гоммаж ніяк не пошкоджує активні клітини, м'яко відлущує ороговілу шкіру. У гоммаж не включені шліфувальні елементи, такі як використовують для скрабах – подрібнені кісточки різних плодів і ягід, або штучні частини.

У базу гоммажа часто використовують різні дезінфікуючі ресурси-витяжка алое, ромашка, зволожуючі природні масла, базисні кислоти, що роблять легше відлущування шкіри.

Він працює таким чином, щоб крім головного його завдання відлущування, він також в структуру шкіри вступали зволожуючі і живлять природні масла, які потурбуються про поліпшення стану вашої шкіри. Гоммаж акуратно чистить шкіру і не викликає подальшого запалення.

Christina Rose De Mer Soap Peel Мильний пілінг для обличчя Роз де Мер 30 гр
Christina Rose de Mer Post Peeling Cover Cream Постпілінговий тональний захисний крем 20 мл
Christina Peeling Gommage with vitamin E Пілінг-гомаж для обличчя з вітаміном Е 250 мл
Christina Muse Illuminating Gommage Відлущувальний гоммаж для сяйва шкіри обличчя 75 мл
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)