Карбоксітерапія обличчя

Що таке карбоксітерапія Київ?

Карбоксітерапія є одна з дуже зручних методик» омолодити шкіру обличчя "або звільнитися від рубців і постакне. Першу функцію вступу вуглекислого газу на шкіру провели ще в 1932 році на французькому курорті Ройя. Тоді даний спосіб вживався для зцілення хвороб суглобів, профілактики відсутнього кровообігу, системних судинних хвороб і захворювань серця. За крайні роки на попередній чин вийшло впровадження даного способу в естетичній дерматології і антивікової медицині.

Чому варто карбоксітерапія купити?

Елементарними словами, карбоксітерапія-як скоро тобі на шкіру вводять молекулярну CO2. Слідом за тим, вона живить клітини, і примушує їх старанно всмоктувати повітря, ніби у власну черговість підсилює мікроциркуляцію, збільшує насичення крові киснем і збільшує клітинний метаболізм.

Як наслідок-шкіра скидає токсини, затіває самовідновлюватися на клітинному рівні і згідно-новоспеченому виробляти колаген. Практично епідерміс регенерується, підтягується, вирівнюється в пігментації, правда і взагалі шкіра виглядає здоровіше.

За час власного становлення карбоксітерапія пройшла через деяку кількість різних стадій. Вуглекислий газ вводили на епідерміс за підтримки ін'єкцій, потім виникли особливі маски, які живили шкіру.

Карбоксітерапія ще дає можливість відродитися шкірі після стресу, зими і вивести шкіру зі стану "хронічної виснаженості". Вона кажуть є хорошим підставою для підготовки до інших операцій-після карбоксітерапіі шкіра робиться найбільш чутливою до зцілення.

Неінвазивна карбоксітерапія для обличчя: як проходить догляд?

Спочатку шкіру обличчя, шийки і декольте готують і чистять, а потім на неї наносять особливий кислотний гель. Він незначно щипає і в тому числі і відчужує неважке печіння – і ось тут настає найбільш захоплююче. На пристойно пекучу шкіру косметолог завдає ще одні ліки, які «гасить реакцію» – в даний випадку вуглекислий газ, а беручи до уваги, ніби шкіра якраз готова приймати все свіже, газ з легкістю просочується поглиблено в клітини. Через якийсь час всі засоби з вашої шкіри прибирають і наносять особливу сироватку – її вибирають для всякого клієнта окремо. 

Відразу варто помітити, результат від процедури дуже особистий. Для абсолютно молодий і здорової шкіри він стане природним – маленькі зморшки і опуклості підуть практично відразу. Після 3-5 процедур ви можете не побачити зморшки деяку кількість місяців. Якщо шкіра проблемна або є рубці пост акне – підсумок проявиться по іншому. З САЛОНУ Ви вийдете з незначно почервонілою шкірою і відчуєте результат лише через день або кілька процедур.

Карбоксітерапія безсумнівно допоможе впоратися з маленькими недоліками, проте спочатку вони все активуються. Практично всі проблематичні місця спочатку запаляться, а пізніше підуть в 2 рази швидше, ніж традиційно. Як роз'яснює косметолог, вся справа в прискореної мікроциркуляції крові: всі процеси проходять швидше і це якраз відмінно. 

Genosys Набір для карбокситерапії обличчя (кисневий гель та маска) EZ CO2 Face Mask Kit
Arkana Активний крем з амінокислотами Amino Bio Cream 50 мл
Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)