Плойки для волосся

Плойка для волосся купити

За допомогою плойки ви можете створити красиві ніжні хвилі або міцні локони. Кучері чарівні, але також підходять для повсякденного використання! Ви шукаєте відповідну зачіску для бездоганного зовнішнього вигляду або просто хочете змінити свій тип? За допомогою плойки для волосся ви можете миттєво створити абсолютно нову укладку.

ЩО ТАКЕ ЩИПЦІ ДЛЯ ЗАВИВКИ?

Щипці для завивки-це пристрій, який нагрівається електрикою, за допомогою якого ви можете викликати хвилі в волоссі за допомогою тепла. Тепло деформує волосся і зазвичай залишається в такому вигляді до наступного миття волосся. Так як щипці для завивки працюють від тепла, Ви повинні використовувати щипці для завивки тільки на здорових волоссі і завжди в поєднанні з термозахисним засобом.

На що варто звернути увагу при покупці плойки для волосся?

Щипці для завивки доступні в різних варіантах від безлічі виробників, тому спочатку складно вибрати відповідний продукт. По суті, Ви повинні бути готові витратити трохи більше і отримати професійний продукт, тому що Перукарське обладнання оснащене за останнім словом техніки і призначене для повсякденного використання. Відповідно, професійний щипці для завивки мають більш тривалий термін служби.

Вам слід звернути увагу на ці критерії, щоб отримати якісний продукт:

  • Вимикач безпеки: пристрій відключається через певний час, протягом якого він не використовувався, на випадок, якщо ви забудете про це.
  • Покриття: Плойку для завивки слід покрити покриттям, щоб уникнути опіків на волоссі. Кераміка, наприклад, забезпечує рівномірний розподіл температури, ніжно впливаючи на волосся.
  • Контроль температури: густіше волосся може переносити більше тепла, ніж сухе, тонке або ламке волосся. Тому температуру слід регулювати вручну, щоб можна було відрегулювати тепло відповідно до текстури волосся.
  • Електропровід: Кабель плойки повинен повертатися на 360 °, інакше ви можете заплутатися в плойці. Деякі продукти навіть поставляються з теплозахисними рукавичками, тому рука, яка крутить пасмо волосся навколо щипців для завивки, захищена від тепла.

Як працює плойка для волосся?

Плойку для волосся слід використовувати тільки на сухому волоссі. Отже, якщо ви миєте волосся перед використанням щипців для завивки, дайте їм повністю висохнути на повітрі або за допомогою фена. Щоб локони трималися довше, в ще вологе волосся можна додати фіксатор для волосся. Щоб не пошкодити волосся і не натягнути їх занадто сильно, завжди надягайте відповідні теплозахист.. Потім акуратно розчешіть і розділіть волосся, щоб можна було почати з першої прядки. Потім почніть прикладати щипці для завивки до лінії росту волосся (обережно - не надто туго, щоб уникнути опіків!), а іншою рукою повністю намотайте пасмо на щипці для завивки. Тепер потримайте пасмо приблизно 3-5 секунд і обережно витягніть плойку з волосся.

Іншою рукою підтримуйте локон, поки волосся не охолонуть, тоді кучерява структура краще збережеться. Форма локонів залежить від товщини плойки. Якщо ви виберете більш тонку плойку, локони стануть менше. Чим товщі діаметр плойки, тим крупніше стають локони. Деякі щипці для завивки звужуються до конуса, тому вони тонше вгорі і товщі внизу. В цьому випадку щипцями для завивки можна робити великі і маленькі локони. Тепер, коли ви пропрацювали пасмо за допомогою плойки, ви можете надати локонам форму і виправити їх невеликою кількістю лаку для волосся.

Термозахист при використанні плойки

Оскільки щипці для завивки можуть нагріватися до 230 ° C, перед використанням необхідно нанести на волосся засіб для захисту від тепла. Теплозахисні засоби використовуються в якості буфера навколо волосся, тому тепло не може так сильно вплинути на волосся. Однак слід бути обережним з пристроями для укладання, які працюють з теплом. Щоденне нанесення навіть на найздоровіші волосся означає, що ви не повинні протирати волосся щодня. Продукти для захисту від тепла доступні у вигляді спрею, мусу або крему.

Професійні конічні щипці плойка Moser Curl Pro 2 4437-0050
Плойка для створення локонів BaByliss Pro BAB2469TTE Ionic Hi-Def Waver
Плойка для створення локонів BaByliss Pro BAB2369TTE Ionic 3D Waver
Плойка для створення великих локонів BaByliss Pro BAB2269TTE Triple Barrel Waver
Плойка для завивки волосся велика BaByliss Pro BAB2281TTE
Плойка для завивки волосся BaByliss Pro BAB2914E DigiCurl 32 мм
Плойка для завивки волосся BaByliss Pro BAB2913E DigiCurl 25 мм
Плойка для завивки волосся BaByliss Pro BAB2470TDE Titanium Diamond 10 мм
Плойка для завивки волосся BaByliss Pro BAB2280TTE
Плойка для завивки волосся BaByliss Pro BAB2172TTE
Плойка для завивки волосся 32 мм BaByliss Pro BAB2274TTE
Плойка для завивки BaByliss Pro BAB 2173TTE Titanium Turmaline Program 24 мм
Плойка для волосся BaByliss PRO BAB2912E DigiCurl 19 мм
Плойка для волосся BaByliss PRO BAB2474TDE 32 мм
Плойка для волосся BaByliss PRO BAB2473TDE 25 мм
Плойка для волосся BaByliss Pro BAB2243TDE Marcel 25 мм
Плойка для волосся BaByliss Pro BAB 2472TDE Extra Long 19мм
Плойка для волосся 38мм BaByliss PRO BAB2275TTE
Плойка гофре BaByliss Pro BAB2658EPCE
Машинка для створення косички BaByliss PRO BAB1100E PerfecTwist
Показано з 1 по 20 із 20 (1 сторінок)