Праски для випрямлення

Прасування для волосся-широкий асортимент!

Дівчата вже з малих років, бажають виглядати дуже красивими, найбільш цікавими і саме тому приділяють багато часу макіяжу, вибору одягу і своєму волоссю. Щоб мати красиві, шовковисте, гладке волосся досить в своєму аресенале мати аксесуари для волосся.

Отже, в запасі будь-якої представниці слабкої статі зобов'язані бути присутніми непідмінні асистенти в створенні краси. Як порятунок гладкості локонам-це праску для волосся. Ця обладнання потрібно з метою формування укладання різної складності. Пристрій полягає з нагріваючого компонента і набору насадок. Прасування для волосся прості у використанні і зручні при застосуванні, вони не вимагають спеціальних умінь.

Висококласні прасування облаштовані пластинами з глиняним напиленням, завдяки якому, забезпечується чудовий підсумок і обережна Опіка за пасмами. Окремі модифікації прасок мають функцію регулювання температури нагріву.

Як купити праску для волосся професійний в Україні?

Підбираємо високоякісну техніку! При виборі випрямляча для волосся необхідно зосередити інтерес на його властивості:

  1. Покриття розігрівається пластинки. Керамічне покриття найбільш безпечне для локонів, оберігає від перегріву. Турмалінове-створює волосся найбільш гладенькими і блискучими. А ось металеве ніяк не рекомендовано абсолютно. У магазині техніки Bigoodi ви зможете купити праску в модифікації з керамічним покриттям.
  2. Потужність. Обладнання з потужністю аж до 0,1 кВт бездоганно годяться з метою домашнього застосування, чудово розпрямить волосяний покрив або наверне волосся.
  3. Харчування. На даний період є модифікації на батарейках, що ж істотно спрощує застосування. Подібна форма потрібна для того, хто саме безперервно распологается в роз'їздах. Також багато моделей представлені з електричним шнуром живлення.
  4. Виробник. На сьогоднішній день в реалізації присутні прасування для волосся різних глобальних марок і виробників, які за роки свого виробництва заслужили довіру і гарантують якість свого продукту.
  5. Функція. Налаштування нагріву, дивіться, щоб вона була різна. Аероіонізація оздоровлює волосяний покрив і оберігає від ламкості. Пневмообдув прохолодним повітрям може допомогти пасмам тривалий час ніяк не втрачати форму. Парове водоувлаждение збереже легкість. Кондиціонування відновлює текстуру пасмо, створює життєвими і блискучими. Завивку краєчків полегшить округлена модель пластинки. Вельми комфортний Покажчик нагріву.

Якої марки праску для волосся купити?

На сьогоднішній день, рекомендуємо ознайомиться з найбільш акцентованими деякими більш відомими марками:

  • Babyliss впорається з найбільш щільними волоссям. У набір вступає максимальне число насадок. Жар регулюється, волосся виходять м'якенькими і гладенькими.
  • Moser безсумнівно допоможе впоратися з найбільш неслухняними пасмами, а вельми комфортна рукоятка істотно спрощує укладку.
  • Gama Piu - найважливіша перевага цього бренду-запобігає заплутування пасом.

У каталозі нашого магазину для волосся Bigoodi чимало техніки, що спрощує жінкам існування. Ви зможете купити праску для волосся прямо зараз!

Ультратонкий випрямляч для волосся BaByliss Pro BAB2072EPRE
Ультратонкий випрямляч для волосся BaByliss Pro BAB2072EPE
Професійний щипці для випрямлення волосся Moser CeraStyle Mini 4480-0050
Професійний праску для волосся Moser 4466-0051 CeraLine
Професійний випрямляч для волосся BaByliss PRO BAB2039PYE
Професійні керамічні щипці Moser CeraStyle Pro чорний 4417-0050
Професійні керамічні щипці Moser CeraStyle Pro білий 4417-0051
Праску для волосся BaByliss PRO UltraSonic BAB2191SEPE
Праску для волосся BaByliss Pro Ultra Curl BAB2071EPE
Праску для волосся BaByliss PRO BAB3000EPE Elipsis
Праска для волосся Блакитна BaByliss PRO BAB3000BEPE Elipsis
Праска для волосся 25мм BaByliss PRO BAB2654EPE
Праска для волосся 25 мм BaByliss PRO BAB2670EPE Silken Touch
Праска для волосся 15мм BaByliss PRO BAB2660EPE
Плойка-випрямляч 2 в 1 BaByliss PRO BAB8125EPE Hybride Hot Styler
Міні-випрямляч для чубків і коротких зачісок BaByliss Pro BAB2050E BaBySleek
Компактний випрямляч для волосся BaByliss Pro BAB2670BKE Silken Touch
Випрямляч для волосся з іонізацією BaByliss Pro BAB2091EPE
Випрямляч для волосся BaByliss Pro BAB2073EPE
Показано з 1 по 19 із 19 (1 сторінок)