Засоби для хімічного випрямлення волосся

Купити засоби для хімічного випрямлення волосся на офіційному сайті Bigoodi-отримати гладке волосся

Дозвольте нам допомогти Вам у розгладженні і усунути небажані кучеряве волосся в домашніх умовах. Створюйте блискучі гладкі образи за допомогою наших засобів для випрямлення волосся і хімічного випрямлення. У нас ви знайдете варіанти для всіх типів волосся, включаючи засоби для гладкості дуже кучерявого волосся.

У нас є багато клієнтів, які хочуть надати своїм волоссям гладкий вигляд, і, хоча деякі можуть розглядати хімічне випрямлення волосся як недавню тенденцію, насправді це добре зарекомендував себе спосіб змінити текстуру волосся. Він особливо популярний серед тих, у кого неслухняні кучері або кучеряве волосся.

Як діє хімічне випрямлення ціна в Україні?

Існує кілька різних процедур випрямлення волосся, і різні типи волосся краще підходять для різних. Однак всі вони працюють за схожими принципами, і фактично це те ж саме, що і для хімічної завивки. Це не дуже складно, і можна легко провести процедуру в домашніх умовах. 

Якщо ви коли-небудь дивилися на склади для волосся, ви знаєте, що «білок» часто використовуєтьсяв них, що має сенс, тому що волосся в основному складаються з білка, званого кератином (нігті теж). Ці кератинові білки містять багато амінокислоти цистеїну, яка є особливою, тому що вона містить атоми сірки («S»). Ці атоми сірки можуть утворювати два зв'язки, і при контакті з киснем повітря (або» окислюються") вони вважають за краще утворювати зв'язки з іншими видами сірки.

Таким чином, кожен кератиновий білок в пасма волосся утримує за руки Інші кератинові білки в тій же пасма (кожен кератин має багато маленьких атомів S). Всі ці маленькі зв'язки на субмікроскопічному рівні-ось що надає волоссю форму, а також робить волосся міцними. 

Якщо вам вдалося дочитати до цього місця, ви, можливо, вже здогадалися, як змінити форму волосся-розірвати ці невеликі сполуки SS (»дисульфідні"), зігнути волосся в нову форму і переробити зв'язку SS! І це якраз основа того, як працює хімічне випрямлення і хімічна завивка. Ви можете розірвати ЗВ'ЯЗКИ SS («зменшити» зв'язки) за допомогою ряду хімічних речовин - прикладами є луг (гідроксид натрію), гідроксид гуанідину і, як правило, сірковмісні сполуки, такі як тіогліколят амонію.

На цьому етапі волосся стає слабкими і податливими, і якщо залишити розчин занадто довго, вони можуть навіть зламатися. Ви можете зігнути волосся до потрібної форми (за допомогою бігуді або випрямляча, або навіть просто дозволивши їм звисати прямо), а потім повторно сформувати зв'язки SS за допомогою нейтралізуючого агента (зазвичай розчину пероксиду натрію). Нові зв'язки SS утримують волосся в новій формі. Хоча багато нових форм формуються під час лікування, багато з них ще не відновлені. Ось чому вам не рекомендується мити або зв'язувати волосся протягом дня або близько того після процедури-кисень з повітря поступово завершить утворення залишилися SS-зв'язків, щоб надати вашому волоссю остаточну форму.

Хімічне випрямлення в наборі ING Liss-ING Kit Straight Cream 100 мл
Нейтралізатор випрямлення - Wella Professionals Straighten It Neutralizante 1000 мл
Набір для вирівнювання волосся Schwarzkopf Strait Styling Glatt
Крем для випрямлення фарбованого і чутливого волосся - Wella Professionals Creatine+ Straight C 200 мл
Крем для випрямлення нормального та жорсткого волосся - Wella Professionals Creatine+ Straight H 200 мл
Засіб для випрямлення волосся Helen Seward Relax System
Kemon Випрямлення волосся на тривалий час Kit Unamy Liss
Inebrya Bionic Straight Ammonia Free Straightening System 3 Steps Kit Набір для хімічного випрямлення волосся
Elgon Texturization Tango Strong Крем для хімічного випрямлення жорсткого волосся 120 мл
Dott. Solari Glam Smoothing Kit Розгладжувальна процедура shm/500 ml + fluid/500 ml
Alfaparf Milano випрямляючий флюїд 2 Lisse Design Keratin Therapy Smoothing Fluid 500 мл
Показано з 1 по 11 із 11 (1 сторінок)