Змивка Фарби з волосся

Де купити змивку фарби з волосся в Україні?

У нашому інтернет магазині Bigoodi представлений широкий вибір засобів для видалення фарби з волосся, які можна купити з швидкою доставкою по всій Україні. Ми вам трохи докладніше розповімо, що це і які краще підібрати індивідуальні засоби. 

Іноді ідеальний колір волосся виходить не зовсім таким, як планувалося, незалежно від того, пробували ви фарбування волосся вдома чи ні. Може бути, обраний вами рудий колір волосся виглядає приголомшливо на фотографіях, але не обов'язково відповідає вашому тону шкіри .

Може бути, ваш колір став на пару відтінків (добре, або п'ять) темніше, ніж ви сподівалися. Незалежно від того, що сталося, якщо ви хочете, щоб у вас була можливість скасувати фарбування, засоби для видалення фарби з волосся допоможуть виправити помилки з фарбуванням.

Знаменитий перукар Кия Райт каже, що при покупці засобів для зняття фарби з волосся вам слід уникати агресивних інгредієнтів (таких як спирт), щоб не пошкодити волосся і віддавати перевагу м'якості продукту. Прочитайте індивідуальну упаковку, щоб визначити, як наносити і як довго продукт залишається на волоссі, так як кожна формула Індивідуальна: як правило, ви не можете просто облити голову і припинити цю дію.

«Нанесіть його по частинах, як і фарбу, на стрижень волосся", - говорить Райт. Майте на увазі, що видалення кольору не є виправленням - ви, швидше за все, не повернете колір, з якого почали, і фарба може тільки трохи освітлити, а не зникнути повністю.

Засоби для зняття фарби часто мають сильний запах, тому наносите їх в добре провітрюваному приміщенні і обов'язково нанесіть маску для волосся, щоб зволожити волосся, так як засоби для видалення фарби можуть висушити пасма!

Фаворит багатьох професійних перукарів - Емульсія для видалення стійких фарб з волосся Estel Color Off. Він може підняти волосся на 2-4відтінка, зберігаючи при цьому природний пігмент волосся. Крім того, він простий у використанні, і ви побачите результати протягом декількох хвилин. 

Ремувер-засіб для видалення пігменту з волосся Pulp Riot, 43 гр
Рідкий активатор - Wella Color Renew Activator Liquid 500 мл
Порошок для зменшення інтенсивності кольору волосся - Wella Color Renew Crystal Powder 5*9 гр
Крем для видалення фарби зі шкіри - Revlon Professional Color Clean 250 мл
Schwarzkopf Bond Enforcing Color Remover Засіб для видалення фарби з волосся 10*30 гр
Matrix No Stain Color Stain Remover Ремувер для видалення залишків 237 мл
Id Hair Multi Tech Colour Remover Засіб для видалення фарби з волосся 500 гр
Eugene Perma Solaris D Засіб для зняття пігменту 25 гр
Eugene Perma Equivital Stain Remover Лосьйон для видалення фарби 250 мл
Elea Professional Artisto Lotion Лосьйон для видалення фарби зі шкіри голови 150 мл
Elea Professional Artisto Color Decolorant System Система для усунення фарби з волосся 120 мл
Dikson Декапуючий кислотний шампунь Scaricacolore 250 мл
Coiffance Stain Remover Засіб для видалення фарби з шкіри голови 200 мл
BBcos Art Tech DetoneUp Набір для зняття кольору Кислотне виведення кольору
Alter Ego Utilities Stain Remover Засіб для видалення фарби зі шкіри 200 мл
Показано з 1 по 15 із 15 (1 сторінок)