FAQ про арганову олію

  • 17.12.2021
  • |
  • Елена
  • FAQ про арганову олію


Дуже часто нам надходять питання щодо арганової олії, ми вирішили відповісти на найзатребуваніші з них.

  • Чи підходить арганова олія для догляду за жирною та пошкодженою шкірою?

Оскільки арганова олія класифікується як некомедогенна, її можна використовувати навіть на пошкодженій шкірі. Проте переносимість і користь слід оцінювати індивідуально.

  • Чи дійсно олія аргани така особлива для догляду за шкірою?

Це найцінніша олія, надзвичайно багата на вітамін Е і особливо ефективна для догляду за шкірою - арганова олія має репутацію, і тому очікування від неї високі. Справа в тому, що м'яка і терпима олія протягом століть традиційно міцно увійшла у догляд за шкірою марокканців. Протягом деякого часу він прибув у решту світу і з тих пір має великий успіх. Але якщо ви придивитесь ближче, то масло аргани дійсно є живильним маслом, але воно не перевершує інші масла в тій мірі, в якій можна було б підозрювати, спираючись на маркетинг.

  • На що слід звернути увагу при купівлі чистої арганової олії

Через свою популярність масло аргани часто продається зі значною надбавкою до ціни. Нерідко додаються інші нейтральні олії чи використовуються альтернативні методи екстракції збільшення виходу. Це негативно впливає на профілі жирних кислот, а також знижує вміст антиоксидантів. Тому завжди звертайте увагу на добавку «холодного віджиму» або «невинного масла» при покупці.

Арганова олія для волосся

Олії для волосся з аргановим маслом надають волоссю блиск і еластичність. Шампунь, збагачений аргановим маслом, дбає про ваше волосся при кожному миття.

"Якщо ви розумієте, як діють косметичні інгредієнти, ви робите перший крок до ефективного догляду за шкірою", - каже лікар Сара Шюнтер. Як лікар біохімії, вона любить розплутувати найчастіше незрозумілі списки інгредієнтів у продуктах догляду за шкірою: що в них входить і як працює. Вона переконана: володіючи цими знаннями, можна визначити правильний догляд для кожного типу шкіри та будь-якого стану шкіри.


Comments
Write Comment
Give Rating