Фени і дифузори

Фен для волосся професійний!

Витончена стрижка і витончена зачіска – це мрія будь-якої панянки і дами. Для того, щоб зробити подібну красу, жінки часто ходять в салон краси, в такому місці, фахівець з підтримкою висококласних приладів зробить укладку найкращим способом. Такий результат допускається досягти і в домашніх умовах, проте може знадобитися високопрофесійний фен для волосся.

Основною відмінністю професійного фена від Домашнього, представляється його продуктивність, безпека, властивість частин і найбільш його працездатність. Висококласні модифікації володіють найбільш високою продуктивністю, напрямком повітря, системою і функціоналом. Різні насадки згодяться з метою різних видів пасом. До того ж, істотним фактором представляється присутність високоякісного розігрівального компонента з покриттям, що грунтовно оберігає ваші локони.

Фени застосовуються не тільки лише з метою сушіння пасом, однак і з метою їх укладання. Перебіг теплого, гарячого, або прохолодного повітря в комбінуванні з особливими насадками створює диво. А в разі, якщо додати до цього лак, пінку, або інший засіб для укладання вдасться витончена зачіска на цілий день. Тому, ніяк не неймовірно, що фен залишається одним з більш потрібних пристроїв у жінок.

Як правильно підібрати і купити професійний фен для волосся?

Вибір фена-тривала і трудомістка процедура. Подібний предмет купується як мінімум раз на кілька років, отже, не хочеться зазнати збитків з підбором.

Особливості підбору фена для волосся:

1. При виборі фена проявити увагу потрібно на число температурних режимів. Їх досить три-жаркий, тепленький і холодний. Коли ви сушите волосся, можна по черзі їх міняти, таким чином можна швидко висушити волосся і зробити при цьому ще й укладку, не зашкодивши пасмам.

2. Другий головний пункт, на який слід звернути увагу - це потужність. Бажано, щоб фен був з потужністю від 2000W. це значно скоротить час сушіння і не так травмує ваші пасма.

Також, при виборі фена варто істотно брати до уваги його обсяг: величезне пристрій не дуже практично використовувати в домашніх умовах, краще брати комфортний для використання, не важкі, щоб можна було самостійно зробити укладку будинку, а також варто звернути увагу на малогабаритні модифікації - вони незамінні в подорожах і в поїздках.

Фен з глиняним нагрівачем менше пересушує локони, а форма з іонізатором створить волосяний покрив гладенькими і блискучими. Давайте перевагу фену з регулюванням температури і подачею прохолодного повітря — вони менше травмують локони.

Сучасні виробники роблять пропозицію модифікації в пурпуровому, білосніжному, червоному, темному і інших кольорах з різною потужністю мотора і числом додаткових насадок (аж до 4 типів). У каталозі Bigoodi ви виявите професійні фени висококласного застосування від провідних фірм Італії, Франції, Німеччини за доступними цінами.

Фени інтернет магазин техніки Bigoodi презентовані великим переліком приладів. У сторінках продукту Показані детальні технічні властивості, опис, його використання. Слідом за тим, ви зможете прочитати рецензії клієнтів, поглянути фотографія і відеоматеріал, зіставити механізм з подібними продуктами.

Універсальний дифузор BaByliss PRO BABD05E
Професійний фен Moser Ventus чорний 4350-0050
Професійний фен BaByliss PRO Caruso BAB6520RE
Професійний фен BaByliss PRO BAB7500IE Stellato Digital
Професійний фен BaByliss PRO BAB7000IE Rapido
Професійний фен BaByliss PRO BAB6970WIE Caruso-HQ Special Edition
Професійний фен BaByliss PRO BAB6970IE Caruso-HQ
Професійний фен BaByliss Pro BAB6730IRE Prodigio Ionic
Професійний фен BaByliss PRO BAB6610INRE Veneziano Ionic
Професійний фен BaByliss Pro BAB6330RE Tiziano
Професійний фен BaByliss PRO BAB6200E Black Star
Професійний фен BaByliss Pro BAB5589PYE Python Skin Collection
Потужний фен для волосся BaByliss BAB6510IRE Caruso Ionic 2400 W
Потужний і компактний фен BaByliss Pro 6160INRE Murano Ionic
Надлегкий і тихий професійний фен BaByliss Pro BAB5586E SL Ionic
Показано з 1 по 15 із 15 (1 сторінок)