Ідеальний догляд на зиму з доглядом для обличчя Babor

  • 20.12.2021
  • |
  • Светлана
  • Ідеальний догляд на зиму з доглядом для обличчя Babor

Морози, сухе повітря і т. д. – зима вже тут і кидає нашій шкірі безліч проблем. Ми розповімо, як можна ідеально озброїти себе та свою шкіру в холодну пору року.

Холодна пора року не за горами, і це також відбивається на нашій шкірі. Зовні ми відчуваємо прохолодне зимове повітря, а всередині наша шкіра піддається впливу сухого нагрітого повітря. Ці впливи навколишнього середовища швидко роблять шкіру сухою та напруженою. Щоб ви пережили холодну пору року з ідеальним сяйвом, сьогодні ми представляємо вам наші незамінні зимові речі BABOR.

МУЛЬТИВІТАМІННА АМПУЛА BABORАмпула BABOR, звичайно, не повинна бути відсутня в будь-яку пору року. Мультивітамінна ампула - ідеальний маленький помічник у холодну пору року. Ампула приносить всі вітаміни краси, які необхідні вашій шкірі в холодну пору року. У той же час в ампулі багато чудових олій, які викликають гарне сяйво на вашій шкірі.

ЗВОЛОЖУЮЧИЙ КРЕМ ДЛЯ ОЧЕЙ BABORНаш гладкий зволожуючий крем для очей був спеціально розроблений для сухої шкіри навколо очей. Він протидіє темним колам і набряклості і забезпечує шкіру навколо очей великою кількістю вологи, тому ваші очі можуть красиво сяяти навіть взимку.

З цими продуктами ви можете розпочати зимовий сезон з ідеального сяйва та досягти своєї власної шкіри. Не соромтеся спробувати!


Comments
Write Comment
Give Rating
Related Products