Ваш новий та покращений органічний догляд за волоссям

  • 07.09.2022
  • |
  • Svetlana
  • Ваш новий та покращений органічний догляд за волоссям

Від органічних продуктів на полицях у продуктовому магазині до органічної бавовни у всьому, від одягу до постільної білизни і навіть органічного догляду за шкірою, ви, мабуть, бачите багато можливостей купити органічні продукти в наші дні. Якщо ви докладаєте більше зусиль, щоб купувати органічні продукти, коли це можливо, вас може зацікавити зростаюча популярність органічних продуктів догляду за волоссям. Однак, перш ніж ви почнете інвестувати в органічний догляд за волоссям, важливо зрозуміти деякі основи. Давайте розглянемо деякі важливі питання щодо органічного догляду за волоссям, у тому числі:

  1. Що таке органіка?
  2. Що означає органічний догляд за волоссям?
  3. Які органічні продукти для догляду за волоссям краще для вас?
  4. Які найкращі органічні продукти для волосся, які я можу додати у свій догляд?

Що таке органіка?

Слово «органічний» відноситься до інгредієнтів або продуктів, вирощених без використання синтетичних пестицидів та добрив. У порівнянні з традиційним сільським господарством органічне землеробство, як правило, є більш стійкою практикою, оскільки воно знижує забруднення води стоками пестицидів і покращує якість ґрунту.

Що означає органічний у продуктах для волосся?

Кошти для догляду за тілом та волоссям, виготовлені з сільськогосподарських інгредієнтів, тобто рослинних інгредієнтів, вирощених на фермах, можуть бути сертифіковані Міністерством сільського господарства як органічні. Органічний друк Міністерства сільського господарства (той зелено-білий круглий значок, який ви бачите на упаковці продуктів харчування в продуктовому магазині) може використовуватися на продуктах догляду за волоссям, які містять або 100% органічних інгредієнтів, або не менше 95% органічних інгредієнтів.

Міністерство сільського господарства дозволяє маркувати продукти як «зроблені з органічних інгредієнтів», якщо не менше 70% інгредієнтів є органічними. Продукти, що містять менше 70% органічних інгредієнтів, не можуть бути позначені як органічні загалом. Однак списки інгредієнтів і маркування продукту можуть вказувати, які конкретні інгредієнти у формулі є органічними, наприклад, конкретне масло або екстракт.

Які органічні продукти для догляду за волоссям краще для вас?

«Хоча «органічний» може означати досить багато речей у світі краси (і взагалі), я шанувальник органічних інгредієнтів, якщо вони отримані належним чином від компаній, які ми ретельно оцінюємо. «Органічна продукція» однієї компанії може бути «чистою красою» іншої компанії та стандартним продуктом іншої компанії. Все зводиться до інгредієнтів, виробничого процесу та рівня суворості при розробці продукту. Нам пощастило працювати з відмінними компаніями, такими як ті, що описані в цій статті, і ми беззастережно їм довіряємо», — каже сертифікований дерматолог і генеральний директор доктор Джоел Шлессінгер.

Крім того, якщо вам важлива дія придбаних вами засобів особистої гігієни на навколишнє середовище, вибір засобів по догляду за волоссям, виготовлених з органічних інгредієнтів, — відмінний спосіб підтримати цей дух.

6 органічних продуктів для волосся, яких потребує ваш щоденний догляд за волоссям:

Цей засіб для догляду за волоссям перед миттям містить низку сертифікованих органічних масел, у тому числі кокосове масло, олія жожоба, кунжутна, соняшникова та олія насіння ліщини. Нанесіть його за десять хвилин до миття шампунем, щоб волосся легше розчісувалися і були м'якшими. Ви також можете використовувати його на ніч як інтенсивне відновне лікування.

Цей бренд засобів догляду за волоссям постачає інгредієнти з урахуванням принципів сталого розвитку, по можливості вибираючи органічні рослинні інгредієнти. Цей шампунь і кондиціонер для об'єму створені для того, щоб надати тонкому та тонкому волоссю об'єм та об'єм. Вони також містять органічний екстракт бамбука, який допомагає зволожувати пасма, роблячи їх м'якими та гладкими.

Якщо ви не можете жити без гарячого укладання, вам потрібно додати термозахисний засіб у свій щоденний догляд за волоссям. Ця формула олії містить органічну олію, яка допомагає живити і захищати ваше волосся. Він також містить рослинний кератин, який робить волосся густішим і гладкішим.

Це масло для волосся і шкіри на 99% складається з органічних інгредієнтів, включаючи органічний екстракт календули, арганова олія та олія шипшини. Оскільки ця формула швидко вбирається у ваші пасма та шкіру, не залишаючи жирних слідів. При нанесенні цього продукту на волосся злегка розпорошіть масло на долоні і проведіть його по пасмах, приділяючи особливу увагу кінчикам.

Якщо ви боретеся з сухим, пошкодженим волоссям, ця поживна маска для волосся може стати ідеальним доповненням до вашого нового органічного догляду за волоссям. Головним інгредієнтом цієї формули є органічна олія, яка видобувається екологічно безпечним способом з тропічних лісів Амазонки та багато омега-6 та омега-9, які допомагають волоссю чинити опір втраті вологи та відновлюють кератин для більш здорового вигляду. Нам також подобається універсальність цієї маски: її можна використовувати в душі, на ніч або як незмивний засіб.

Вас цікавлять веганські продукти по догляду за волоссям? Ознайомтеся з нашим списком з кращих органічних продуктів і досліджуйте світ волосся ще більше з порадами, рекомендованими експертами, у блозі Bigoodi з догляду за волоссям.Comments
Write Comment
Give Rating