Патчі під очі

Патч під очі: кому вони необхідні і як вірно їх застосовувати?

Познайомившись один раз з патчами, ви не можете з ними розпроститися. Якщо ви ще не розумієте про їх чари-можливості, тоді ми йдемо до вас. Патчі для очей-просочені потрібними препаратами, які виглядають як пластирі і передбачені для догляду за шкірою навколо очей. Їх відмінність від кремів під очі, патчі дуже скоро зволожують шкуру, розгладжують маленькі зморшки, прибирають синці і темні кола під очима.

Як діють патчі для очей і чому варто патчі під очі купити ?

Патчі наповнені інтенсивними інгредієнтами, які починають діяти під дією тепла. Тому через пару хвилин після такого, як ви їх склеїте на область під очі, вони прогріються і почнуть діяти. Через 15-20 хв. патчі знімають від носа до скронь, а залишки складу ніяк не змивають, даючи їм більше вбратися в шкіру. Для більшого результату патчі дозволено донагреть в долонях.

Види патчів:

Є дуже багато видів патчів, які розрізняються складом і справляються з різними неуввязкамі. Тому обирати їх варто виходячи з труднощі, від якої бажаєте звільнитися. Нижче-найбільш знамениті і відомі види патчів під очі.

1.Гідрогелеві патчі для очей

Їх желеподібна мікротекстура розчиняється на шкірі перед дією тепла. У таких патчах тримається найвища дача гіалуронової кислоти, коя одномоментно зволожує шкіру кругом очей і наповнює, і розгладжує мімічні зморшки. Делему набряклості і мішків під очима даний розряд патчів ніяк не вирішить.

2. Колагенові патчі для очей.

Як верховодило, даний розряд патчів пригадує загальмований диск. Тканинні патчі з колагеном потрапляють в найглибші кола шкіри і розгладжують маленькі зморшки. Патчі з колагеном збільшують еластичність шкіри, а ще позбавляють від кіл перед очима.

3. Патчі з золотом.

Даний розряд патчів охоплює іони золота. Патчі з золотом зволожують, заспокоюють, остуджують і розслаблюють шкіру, спасибі чому вона робиться відпочила, а синці і мішки перед очима пропадають безслідно. Щоб такий розряд патчів» спрацював", його необхідно тримати на шкірі біля 45 хв.

4. Корейські патчі.

Безстрашно виділяємо Корейські патчі в одиничний розряд. Їх Невимовна популярність обумовлена віддачею і порівняно низькою вартістю. У корейців все ж, як і у європейців. Корейські патчі відвідують гідрогелеві та тканинні.

Як застосовувати патчі?

Патчі з одного боку покриті тканиною, а з іншого – клейким гелевим складом, кой необхідно наклеювати на область кругом очей. Однак до цього, необхідно приготувати шкіру і очистити її від макіяжу. Після очищення промокніть шкіру навколо очей і починайте наклеювати патчі, відходячи 2 мм від нижніх вій: зніміть захисну плівку з склеюванням боку і акуратненько склейте патч на відповідну область. Якщо бажаєте звільнитися від чорних кіл, синців або мішків перед очима, наносите їх конкретно під очі, якщо від мімічних зморшок – зрушуйте їх тісніше до області зовнішнього куточка очей.

Valmont миттєва антистрес маска-патч для шкіри навколо очей Eye Instant Stress Relieving Mask 1 пара
Skeyndor Ультраомолаживающие патчи Timeless Prodigy The Eye Patch
Jayjun Гідрогелеві патчі з квітами гібіскуса Roselle Tea Eye Gel Patch 60 шт
Jayjun Гідрогелеві патчі для очей з зеленим чаєм Green Tea Eye Gel Patches 60 шт
Genosys пептидні гелеві патчі для зволоження для області очей Eye Peptide Gel Patch (EGP) 60 шт
BeauuGreen патчі для очей з екстрактом морського огірка і пудрою чорного перлів Sea Cucumber Black Hydrogel Eye Patch 60 шт
BeauuGreen патчі для очей з екстрактом корала і морської води Hydro Gel Coral Aqua Eye Patch 60 шт
BeauuGreen Гідрогелеві патчі з екстрактом граната і рубіновою пудрою Pomegranate Ruby Hydrogel Eye Patch 60 шт (великі)
BeauuGreen Гідрогелеві патчі з екстрактом граната і рубіновою пудрою Pomegranate Ruby Hydrogel Eye Patch 60 шт
BeauuGreen Гідрогелеві патчі для очей з колагеном і колоїдним золотом Gold Hydrogel Eye Patch 60 шт
Показано з 1 по 10 із 10 (1 сторінок)